בחירת ארונות בהתאמה אישית היא חוויה נדירה שבסופה – תזכו בארון מתאים לעיצוב הבית שלכם. אנו ממליצים לבחור את הארון בדרך ייחודית אשר תסייע לכם להגיע במהרה לעיצוב הבית כנדרש, כלומר בדרך בה אתם רואים זאת לנכון. בנוסף, בחירת ארון מתאים היא בחירת מוצר שגם מתאים מבחינת סוג האחסון והיקפו. להלן מספר שלבים חשובים לבחירת הארון בהתאמה אישית.

בחרו את סוג מרכב הפתיחה של הארון

ניתן לבחור בין ארון פתיחה לבין ארון הזזה. בחירת ארון פתיחה מזכה אתכם בדלת מפורזלת, כלומר – דלת עם ידיות פאר שמוסיפות המון תוכן עיצובי לחדר. הארון מעוצב בסגנון של פעם, סגנון כפרי, אם כי ישנם גם ארונות פתיחה מודרניים וחדישים על טהרת צבעי הלבן והניקל. לעומת ארונות אלו, ישנם ארונות הזזה, אשר ברובם מתאימים לעיצוב של היום. הדלת היא דלת הזזה, ולכן אין הזדקרות של הדלת לכיוונכם בפתיחה, עובדה שחוסכת לכם לבדה לא מעט מקום בחדר. אם ניתן לחצוב את הארון הזזה, הרי שגם ממד העומק לא יתפוס לכם מקום, וכך, קיר הארון נשאר כפי שהיה טרם הבאתו אליו: קיר אחיד, ללא פלישה לכיוון השטח הפנוי.
 

בחרו את סוג דלת הארון

 
 דלת הארון יכולה להיות עם מראה חיצונית, עם מראה פנימית או ללא מראה. בארון פתיחה, המראה יכולה להופיע גם בחוץ וגם בפנים. בארון הזזה היא יכולה להופיע רק בחוץ, כי לא רואים את פנים הדלת שנמצא בתוך הארון באופן קבוע. כאשר לא מתקינים מראה על הפרונט של הדלת, ישנו מרחב עיצובים עשיר גם לארונות פתיחה וגם לארונות הזזה ללא הגבלה: דלתות מודפסות, דלתות צבועות, דלתות עם השתקפות בצבעים שונים, ועוד.

אפיינו את פזרול הארון שלכם

חשוב להיות מאד יסודיים באפיון הפרזול, ולבחור בהתקן אשר יצדיק את קיומו ונוכחותו בחדר שלכם. כך, למשל, בחדר גדול מומלץ לבחור בידיות גדולות, ובחדר קטן – בידיות קטנות, למשל ידיות טלסקופיות עגולות. מומלץ גם לשים לב לצבעי הידיות ולבחור בכאלו שישתלבו טוב עם מבנה הארון מחד, וגם יתאימו לעיצוב החדר מאידך.
 
פנו אלינו לכל המידע על רכישת ארונות בהתאמה אישית: צביעה, עיצובים מיוחדים, והתאמת פרזול!