ארונות חדרי ילדים

ארונות חדרי ילדים

מעצבים או מחדשים את חדר הילדים? זה הזמן להכיר את פתרונות הייצור המתקדמים של חברת בית אומנות העץ בתחום ארונות לחדרי ילדים.

אנחנו בחברת בית אומנות העץ, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, עיצוב וייצור של ארונות חדרי ילדים מאז 1962. הניסיון המעשי אותו רכשנו לצד הידע המקצועי העומד לרשותנו בתחום, מאפשר לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות ייצור מתקדמים בתחום ארונות לחדרי ילדים.

בין יתר פתרונות הייצור שלנו תוכלו למצוא:

  • ארונות הזזה לחדרי ילדים המשלבים בתוכם מנגנוני הזזה קלים ונוחים לטריקה חרישית
  • ארונות קיר (דלתות פתיחה) עם חלוקה פנימית המותאמת לילדיכם בהתאם לגילם
  • מגוון רחב של עיצובים המותאמים לחדרי ילדים
  • טכנולוגיות ייצור מתקדמות במסגרתן מושם דגש על שימוש בחומרי גלם בעלי תו תקן ישראלי לייצור רהיטים
  • פתרונות ייצור בהתאמה אישית – מידות, סגנון עיצובי ואופן חלוקת השטח הפנימי של הארון

כל סוגי הארונות לחדרי ילדים במקום אחד!

אצלנו בחברת בית אומנות העץ, תוכלו למצוא קולקציה מתחדשת ועדכנית של ארונות חדרי ילדים הכוללת בתוכה את כל סוגי הארונות המיועדים לחדרי ילדים, החל מארונות קיר-דלתות פתיחה, דרך ארונות הזזה בשילוב דלתות רחף מעוצבות ועד לחדרי ארונות לילדים.

ארונות חדרי ילדים המיוצרים על ידינו, עומדים בכל דרישות התקן המחמירות של מכון התקנים הישראלי והם מתאפיינים בעמידות רבת שנים. כמו כן, כל אחד מפריטי הקולקציה שלנו ניתנים להתאמה אישית בהתאם לצרכי הלקוח/ה.

אנו מזמינים גם אתכם להגיע אלינו למפעל הייצור או אולם התצוגה ולהיחשף לכל יתרונות הייצור המתקדמים שלנו בתחום ארונות חדרי ילדים. לרשותכם, צוות יועצים מנוסה ומקצועי אשר ילווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון והעיצוב של ארון חדר ילדים המועדף עליכם ביותר.

לפגישת ייעוץ, תכנון ועיצוב ללא תשלום חייגו: