ארונות פתיחה

גלו את ההרמוניה שבין פונקציונליות לעיצוב עם קולקציית ארונות הפתיחה שלנו. כאן בבית אומנות העץ, אנו מאמינים שמגיע לחלל המגורים שלכם את הטוב ביותר, ולכן אנו מציעים מבחר רחב של ארונות פתיחה פרימיום, המעוצבים להשתלב בצורה מושלמת בכל סביבה פנימית.

הכירו את מגוון ארונות הפתיחה שלנו שהם יותר מסתם פתרונות אחסון. מדובר בפריטי ריהוט מעוצבים להפליא שמשדרגים את עיצוב הפנים שלכם. בין אם אתם מחפשים עיצובים מינימליסטיים, עכשוויים או קלאסיים, הקולקצייה שלנו מתאימה לכל טעם והעדפה.

סוגי ארונות פתיחה

ארונות פתיחה מגיעים במגוון חומרים, כולל עץ, מתכת וזכוכית, כאשר כל אחד מהם מציע יתרונות ייחודיים ואסתטיקה משלו. חברת בית אומנות העץ מספקת מגוון רחב של גדלים ועיצובים שיתאימו לכל חלל מגורים, בין אם אתם רוצים למקסם את שטח האחסון בדירה קטנה או להוסיף פריט הצהרה לבית גדול.

ארונות פתיחה

משפצים, מחדשים או משדרגים את סביבת המגורים? זה הזמן להכיר את קולקציית ארונות פתיחה של חברת בית אומנות העץ.

ארונות פתיחה הם למעשה הגדרה כוללת לכל סוגי הארונות בהם מותקנות דלתות פתיחה כלפי חוץ. ארונות אלו מיוצרים מחומרי גלם שונים והם מגיעים במגוון רחב של גדלים, מידות ועיצובים שונים היכולים להתאמים לכל חלל מגורים בשטח הבית או הדירה.

אנחנו בחברת בית אומנות העץ, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, עיצוב וייצור של ארונות פתיחה מאז 1962 ולאורך כל השנים אנו מקפידים לחדש ולשכלל את הליכי הייצור על מנת לספק לקהל לקוחותינו את פתרונות האחסון האופטימאליים ביותר בכל ארון פתיחה אותו אנו מייצרים.

ארונות דלתות פתיחה המיוצרים על ידינו מתאפיינים בין היתר בחומרי גלם איכותיים המבטיחים לכם עמידות ואיכות לאורך שנים, עיצובים מודרניים היכולים להתאים לכל עיצוב קונספטואלי של חלל המגורים ופתרונות אחסון וחלוקה פנימית בהתאם לצרכי האחסון הנדרשים ללקוח/ה.

לרשותנו, מפעל ייצור מודרני ומתקדם מסוגו המתמחה בייצור ארונות פתיחה לסביבת המגורים. במפעל זה מושם דגש מקצועי על הליכי ייצור מתקדמים המשלבים בתוכם את כל טכנולוגיות הייצור החדישות ביותר בענף.

ארון פתיחה בהתאמה אישית

כגוף יצרני המתמחה בהליכי ייצור של כל סוגי הארונות, אנחנו בחברת בית אומנות העץ, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מהליכי תכנון, עיצוב וייצור של ארונות פתיחה בהתאמה אישית. במסגרת הליך זה אנו שמים דגש מקצועי על אופן החלוקה הפנימית של גוף הארון וההתאמה העיצובית של חזיתות הארון לחלל המגורים בו הוא עתיד להיות מותקן. 

אנו מזמינים גם אתכם לבקר באולם התצוגה הענק שלנו בו תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות לייצור ארונות פתיחה בהתאמה אישית.

הכל אודות ארונות פתיחה

לפגישת ייעוץ, תכנון ועיצוב ללא תשלום מלאו את פרטיכם
ו/או חייגו: 053-7931671​