ארונות פתיחה

ארונות פתיחה

משפצים, מחדשים או משדרגים את סביבת המגורים? זה הזמן להכיר את קולקציית ארונות פתיחה של חברת בית אומנות העץ.

ארונות פתיחה הם למעשה הגדרה כוללת לכל סוגי הארונות בהם מותקנות דלתות פתיחה כלפי חוץ. ארונות אלו מיוצרים מחומרי גלם שונים והם מגיעים במגוון רחב של גדלים, מידות ועיצובים שונים היכולים להתאמים לכל חלל מגורים בשטח הבית או הדירה.

אנחנו בחברת בית אומנות העץ, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, עיצוב וייצור של ארונות פתיחה מאז 1962 ולאורך כל השנים אנו מקפידים לחדש ולשכלל את הליכי הייצור על מנת לספק לקהל לקוחותינו את פתרונות האחסון האופטימאליים ביותר בכל ארון פתיחה אותו אנו מייצרים.

ארונות דלתות פתיחה המיוצרים על ידינו מתאפיינים בין היתר בחומרי גלם איכותיים המבטיחים לכם עמידות ואיכות לאורך שנים, עיצובים מודרניים היכולים להתאים לכל עיצוב קונספטואלי של חלל המגורים ופתרונות אחסון וחלוקה פנימית בהתאם לצרכי האחסון הנדרשים ללקוח/ה.

לרשותנו, מפעל ייצור מודרני ומתקדם מסוגו המתמחה בייצור ארונות פתיחה לסביבת המגורים. במפעל זה מושם דגש מקצועי על הליכי ייצור מתקדמים המשלבים בתוכם את כל טכנולוגיות הייצור החדישות ביותר בענף.

ארון פתיחה בהתאמה אישית

כגוף יצרני המתמחה בהליכי ייצור של כל סוגי הארונות, אנחנו בחברת בית אומנות העץ, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מהליכי תכנון, עיצוב וייצור של ארונות פתיחה בהתאמה אישית. במסגרת הליך זה אנו שמים דגש מקצועי על אופן החלוקה הפנימית של גוף הארון וההתאמה העיצובית של חזיתות הארון לחלל המגורים בו הוא עתיד להיות מותקן. 

אנו מזמינים גם אתכם לבקר באולם התצוגה הענק שלנו בו תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות לייצור ארונות פתיחה בהתאמה אישית.

לפגישת ייעוץ, תכנון ועיצוב ללא תשלום חייגו: