ארונות בגדים

ברוכים הבאים לקולקציה החדשה של אומנות בית העץ – מבחר של ארונות בגדים וארונות לחדר השינה בהתאמה אישית. צוות אומנות בית העץ מציג דגמים ייחודיים של ארונות בגדים עם פתרונות אחסון חכמים, מגירות ותאי אחסון נרחבים המשתלבים בצורה מושלמת בחדר השינה. הארונות של אומנות בית העץ מיוצרים בהתאמה אישית בהתאם למידות, לשטח החדר ולטעמו האישי של הלקוח. עיצוב ארונות לחדרי שינה של אומנות בית העץ הוא עיצוב ללא פשרות – הן באיכות, בחומרי הגלם, ברמת הגימור, ובהתאמה האישית המושלמת ללקוח. צוות אומנות בית העץ ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר על מנת לקבל פרטים נוספים.

יתרונות הארונות שלנו

  • ארונות בגדים עם מגוון רחב של מפתחים, דלתות פתיחה או הזזה!
  • עיצוב מגוון לכל ארון: כפרי, מודרני ומגוון עיצובים מיוחדים על גבי ארונות הזזה!
  • אפשרות להזמין ארון הזזה עם מראה על כל הדלתות!
  • אפשרות לבחינת היכולת לחצוב בקיר שלכם בהזמנת ארון הזזה: בדיקה, יישום והטמעה!
  • ארונות עם מגוון רחב מדפים ומגירות לשימוש ארגונומי נוח במיוחד!
  • ניתן לבחור ארון בגובה סטנדרטי של 2 מ’ או ארון קיר לפריסה על כל גובהו!
  • חומרי ייצור משובחים, עמידה בתקנים מערביים, עמידות לטווח ארוך!
  • ללא צורך בכל פעולת תחזוקה שוטפת!
  • ניתן לערוך התאמות אישיות בארונות בהתאם לבקשות הלקוח ולמידות הזמינות במיקום המבוקש!
ארונות הזזה עם מראה

המיוחד בארונות הבגדים שניתן למצוא אצלנו

ארונות הבגדים שלנו ניחנים בכל מה שנדרש על מנת להביא עבורכם את מלוא החדשנות. השימוש בהם קל ונוח, והעיצובים שלהם מגוונים מאד. ניתן לאחסן בארונות שלנו כל פריט. ישנם גם תאים ייעודיים לעזרי בגדים כמו חגורות ועניבות בחלק ניכר של הדגמים. אנו מתמחים בארונות ובעלי ניסיון רב שנים בהתאמתם ללקוחות. כשלקוח מזמין מאתנו ארון, הוא יודע שיש לו על מי לסמוך ולא מדובר על חברה שהתחום משני עבורה. נציגינו עובדים רק בו ומספקים את סל הליווי המלא, הכולל בדיקת היתכנות לחציבת ארון הזזה, ולאחר מכן ביצוע והטמעה של הארון. רהיט מסוג זה מזמינים אך ורק מבעלי מקצוע.

ארון בגדים מעוצב

בית ארונות העץ - ארונות בגדים מן המעלה הראשונה

אצלנו בבית ארונות העץ תוכלו למצוא מגוון רחב של ארונות בגדים איכותיים לשילוב בכל מקום בבית: בחדר הארונות, בחדרי מגורים, בחדרי שינה, ועוד. הארונות שלנו עמידים מאד בשל ההקפדה היתרה על בחירת חומרי ייצור מן המעלה הראשונה והסתמכות על דגמים שידוע כי הם מבוססים על תקנים מערביים מחמירים. בנוסף, הזמנת ארון אצלנו אינה מסתכמת רק ברכישתו אלא בסך השירות המלא: הובלה, התקנה, ואם סוכם – אז גם חציבה בטרם ההטמעה. בחברה שלנו דואגים ללקוחות גם לימים שאחרי הרכישה ומציידים אותם בתעודת אחריות ובהדרכה על השימוש במוצר החדש. בואו להסדיר את ארונות הבגדים החדשים שלכם אצלנו, לשפר את חוויית האחסון ולשדרג את הלייפסטייל שלכם באופן ניכר!

הכל אודות ארונות בגדים

לפגישת ייעוץ, תכנון ועיצוב ללא תשלום מלאו את פרטיכם
ו/או חייגו: 053-7931671​