ארונות רחף

ארונות רחף הם שילוב מושלם של פרקטיות ועיצוב. הם מציעים את שטח האחסון הנחוץ תוך הוספת נגיעה ייחודית של תחכום לעיצוב הפנים שלכם. ארונות אלה, המותקנים בגובה מסוים מהרצפה, יוצרים תחושה של מרחב ופתיחות, תכונה מועילה במיוחד בחדרים קטנים יותר או דירות בהן שטח הרצפה יקר.

ארונות רחף הם רב-תכליתיים להפליא ויכולים להשתלב בכל חדר בביתכם. הקווים הנקיים שלהם והעיצוב המינימליסטי הופכים אותם להתאמה מושלמת לחללים פנימיים מודרניים, עכשוויים ואפילו מסורתיים.

ארונות רחף

משפצים או מחדשים את סביבת המגורים? זה הזמן להכיר את קולקציית ארונות הרחף של בית אומנות העץ, המקום בו כל ארון הופך ליצירת אומנות.

ארונות רחף הם למעשה ארונות הזזה מודרניים המשלבים בתוכם דלתות רחף המגיעים עם מנגנוני הזזה תלויים ובולמי טריקה לפתיחה וסגירה קלה, נוחה וחרישית. ארונות אלו מיוצרים על ידי חברת בית אומנות העץ במגוון עשיר ומרהיב של עיצובים והם מיוצרים מחומרי גלם שונים כגון: עץ מלא, עץ מעובד, זכוכית, פולימר ועוד.

כל ארון רחף מתוצרת בית אומנות העץ מתאפיין בסגנון עיצובי אחר אותו ניתן להתאים לקונספט העיצובי של חלל המגורים, כאשר הליך ההתאמה מתבצע במסגרת פתרונות תכנון, עיצוב וייצור בהתאמה אישית מלאה לכל לקוח/ה.

ארונות רחף – כל היתרונות במקום אחד: בית אומנות העץ

  • מסילות אלומיניום איכותיות המאפשרות התקנת דלתות רחף המייצרות אלמנט עיצובי ייחודי
  • מגוון רחב של ארונות רחף המגיעים בעיצובים שונים היכולים להתאים לכל סביבת מגורים
  • הליך ייצור מודרני ומתקדם מסוגו המשלב בתוכו טכנולוגיות ייצור חדישות
  • אפשרות ליצירת דלתות הזזה מהרצפה לתקרה
  • מגוון רחב של עיצובים מודפסים על גבי דלתות הרחף לצד שילוב טכנולוגיות חדשניות כגון: התקנת מסכים ומערכות אודיו כחלק אינטגראלי מגוף הארון
  • שירותי התקנה בבית הלקוח על ידי צוות מתקינים מנוסים ומיומנים

חולמים על ארונות רחף בחדרי המגורים? בואו לפגישת ייעוץ עם היועצים המנוסים שלנו!

אנחנו בחברת בית אומנות העץ, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, עיצוב וייצור של ארונות הזזה מעוצבים מאז 1962. הפתרונות המקצועיים המוצעים על ידינו מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מהחידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר מסוגם בענף וזאת לצד קולקציית עיצובים שאי אפשר להתעלם ממנה. אתם מוזמנים לבקר אותנו במפעל הייצור ובאולם התצוגה וליהנות מפגישת ייעוץ עם היועצים המנוסים שלנו –ללא כל התחייבות!

הכל אודות ארונות רחף

לפגישת ייעוץ, תכנון ועיצוב ללא תשלום מלאו את פרטיכם
ו/או חייגו: 053-7931671​