לא רבים יודעים, אבל ארון הזזה עם מראה זה כבר לא ממש מוצר מותרות אלא סמל סטטוס: אם אתם עוסקים בפעילות אירובית, גופנית, או איפור – ודאי תרצו שתהיה מראה גדולה בחדר שתוכלו ליהנות ממנה, ובארון הזזה הכי בטוח והכי נגיש כי לא צריך לתלות את המראה, לא נשקפת לה סכנת נפילה ובנוסף היא מאד מאד גדולה ומפנקת. עיטור החלק שמסביב למראה עם פרזול עץ מגולף או פרזול מתכת שנעשה במסגריית איכות יוצר מרקם עיצוב עשיר ומגוון אשר לבטח יהיה לכם לעזר רב בעיצוב החדר וקביעת זהותו הדקורטיבית.
אין עומק, הכל נמצא בתוך הקיר ובנוסף – המראה נראית כמו מראה תלויה כשלמעשה היא פשוט חצובה בקיר, מה שמשרה 100% בטיחות מנפילות וגם מעניק לה זווית של מראת קיר ולא של מראה בולטת ומגושמת. ארונות הזזה לחדרי שינה החצובים בקיר, באופן כללי, יותר נוחים לשימוש מכל ארון אחר שכן החיסכון במקום הוא כפול: גם חוסכים במקום פיזי כשמטיילים בחדר וגם חוסכים במקום בפתיחת הארון שכן דלת הפתיחה המגושמת לא תגרע מכם את ה- 0.5 מטר הדרוש לה.

שדרגו את הארון שלכם בפרזול מעוצב ומפנק

ידיות ארון דקורטיביות שנראות כמו יהלומים או קורות עץ יוקרתיות, מסגרת מראה מפנקת שנראית כמו מסגרת של תמונה, ואפילו מסגרת לכל דלת בארון הזזה. “תיבול” עיצובי זה יוצר עניין רב לארון הזזה שלכם וגם מעלה את הרמה של העיצוב בחדר כמה שלבים קדימה. בארונות הזזה עם מראה יש הכל על מנת להקרין קסם, חדות ועוצמה, ועם רכיבי פרזול מעוצבים זה רק הולך ומתחדד.

ואם אין לי מושג בחציבות בקיר ואני לא יודע אם הבית מתאים – מה עושים?

 ניתן להזמין יועץ ארונות שהוא גם מומחה שיפוצים לקראת התקנת ארון הזזה . הוא יבוא לבית שלך, יבחן אותו, ויאתר קיר שניתן לחצוב בו. במידה ויימצא הקיר הדרוש, יילקחו מידות ואתה תוזמן לחנות לצפייה בכל הארונות הזזה  שעשויים להתאים למידות שלך כפי שנבדקו על ידי המומחה המקצועי. צוות המכירה ידאג גם לשירותי התקנה מלאים מטעם החברה, מחציבה ועד הרכבת הארון והנחתו בפיר אשר נחצב.