ריהוט מוסדי – יסודות העיצוב בכל ארגון

עיצוב ארגונים ומוסדות הוא עניין שלא מקבל את מלוא תשומת הלב בשנים האחרונות. הגישה לבתי עסק ומשרדים אשר מטרתם היא מסחרית היא ברורה – העיצוב בו הוא אספקט חשוב להצלחתו, ולכן אנו נחשפים רבות לעיצוב משרדים נחשקים ויוקרתיים כמו משרדי חברות הייטק, חברות מסחר ופורקס ועוד. אך מעט מאוד מדברים על עיצוב מוסדות וארגונים, קטנים וגדולים כאחד, מלכ”ר וכדומה. אך ממש כמו משרדים מצליחים מסחרית, גם ריהוט מעוצב ואיכותי למוסדות הוא היסוד להצלחתו. אז מה צריך לדעת? כל זאת במאמר הבא.

עיצוב ריהוט מוסדי – כיצד מתחילים?

כשמעצבים, הכי חשוב זה להתחיל מההתחלה – כלומר מדלתות הכניסה ודלתות הפנים של המקום. דלתות פנים איכותיות, יכולות להביא פתרון עיצוב מושלם ואיכותי. חברת פנדור מציגה שפע של עיצובים לדלתות פנים לבית, למשרד ולמוסד, בקולקציות עדכניות ומגוונות. דלתות פנדור משלבות את כל סוגי הדקורציה שתרצו – בשילוב זכוכית, בשילוב פסים, בשילוב מתכת, ברזל ועוד. עם השנים הפכה פנדור לסמל סטטוס של איכות ועיצוב חסר תקדים בכל חלל, חדר ובית, וגם למוסד שלכם הגיע הזמן להשתדרג עם דלתות איכותיות של פנדור.

מתכת – תמיד הולכת!

ריהוט מוסדי אשר עשוי מתכת הוא לרוב ריהוט מוסדי עמיד מאוד אשר אפשר לסמוך עליו שהוא יהיה עמיד לאורך שנים רבות. עם זאת, כאשר קונים ריהוט מוסדי זול מאוד, גם אם הוא עשוי ממתכת, יכול להיות כי הוא אינו יהיה עמיד כפי שציפיתם. חשוב לבחור ריהוט מוסדי עמיד שיחזיק מעמד מבלי להיהרס לאורך זמן רב כדי שלא תצטרכו לקנות כל שנתיים ריהוט מוסדי חדש עבור המשרד שלכם או עבור בית העסק. ריהוט מוסדי צריך להתאים לבית העסק או למשרד בו הוא נמצא. במקומות מסויימים נצפה לראות ריהוט מוסדי פשוט יותר ובמשרדים מסויימים נצפה לראות ריהוט מוסדי יוקרתי ועיצוב יוקרתי. חשוב להבין את הצרכים של המשרד ולפי הצרכים והעסקים שלו לבחור לו ריהוט מוסדי ולעצב אותו בהתאם.
 
ריהוט מוסדי אשר עשוי ממתכת הוא ריהוט אשר לרוב מסמל פשטות, אך כאמור לעיל, הוא בהחלט יכול לעשות את העבודה ולהיות שימושי במשרדים רבים. אם אתם רוצים להעניק למשרד שלכם מראה מתוחכם ניתן לבחור עבורו ריהוט מוסדי אשר עשוי ממתכת והוא בצבעי כרום מדליקים. במשרדים רבים נראה דווקא ריהוט מוסדי אשר עשוי מעץ. רהיטים אשר עשויים מעץ הם לרוב רהיטים שמשדרים הרגשה נעימה מאוד ואין ספק כי נעים יותר לעבוד ולקבל לקוחות במשרד כזה. אם בוחרים ריהוט מוסדי מעץ עבור המשרד צריך להקפיד שכל הרהיטים יהיו באותו גוון על מנת ליצור מראה אחיד ונעים. את גוון העץ ניתן “לשבור” על ידי הכנסת קישוט צבעוני כמו עציץ גדול וירוק שיכניס מעט חיים למשרד.
 
ריהוט מוסדי אשר עשוי עור ועץ איכותי וכבד הוא בדרך כלל ריהוט אשר משדר יוקרה. ריהוט מוסדי כזה נצפה לראות במשרדים מכובדים ויוקרתיים כמו משרדים של עורכי דין מובילים או של משרדי פרסום מובילים. כך שאתם לא יכולים להתעלם מהבחירה של ריהוט מוסדי.
 
לפני קניית ריהוט מוסדי כדאי לעשות סקר שוק ולבדוק היכן נמצאת החנות או הספק הזולים ביותר . לפעמים ברכישה גדולה כדאי ללכת ישירות ליבואן כדי שימכור לכם במחיר זול יותר מהחנויות.