כאשר מעוניינים לאתר ארונות בגדים זולים במבצע – ישנן כמה אסטרטגיות לעשות זאת. הראשונה מתייחסת לזמן ולמועד: באלו זמנים ניתן להגיע לחנות ולקבל הנחה. בחלקם – יהיו זמנים אלו קשורים להיסטוריה החברתית-עסקית של חברת האופנה: ימים בהם החברה חוגגת X שנים ומפנקת את ציבור לקוחותיה, למשל. לעומתם, ייתכנו מועדי חג או יום טוב, ואז כמובן תהיה הנחה המסמלת את אותו יום. הנחות ניתנות גם בסוף עונה, המוגדרת בדרך כלל ברבעונים או בחצאי שנים. סוג אחר של הנחות קשור לסוג המוצר: האם המוצר יצא או לא יצא מהמגוון. אנו נלמד בהמשך כי יציאה מהמגוון אינה מעידה על ירידה באיכות המוצר כלל.

קניית ארונות בגדים זולים במבצע

יום עסקי המסמל אירוע היסטורי בחברה יצוין בדרך כלל לפחות בשני עיתונים יומיים או במגזינים של מוצרי בית. המודעה תכלול את סיבת המבצע: לעתים המבצע יהיה לא בשל אירוע אלא בשל הרצון של החברה לקדם ספציפית, בנקודת זמן נתונה, מוצר כלשהו, ואז יהיה כתוב: “עד תאריך X או גמר המלאי”, מה שאומר שתצטרכו להזדרז לקנות את אותם ארונות בגדים זולים במבצע על מנת שלא לפספס את הרכבת.

הוצאה מהמגוון – מה זה, ומדוע זה הדבר הכי טוב שקרה לי?

זה אומר שארון בגדים שיוצר ושויך למק”ט המייצג סדרה מסוימת נגרע ממנה בשל התיישנות. את מקומו תופס ארון בגדים אחר. יצוין כי הארון בגדים יכול להיות חדש מהניילונים, אבל פשוט מועד הייצור שלו כבר לא רלוונטי בשל החלפתו על ידי מוצר חדש. במקרה כזה הוא עובר למחלקת עודפים, מה שמקנה לכם הזדמנות יקרה ביותר לרכוש ארונות בגדים זולים במבצע, רק משום שהם כבר לא שייכים לסדרה הרלוונטית. בעודפים ניתן למצוא מוצרי איכות של ממש, כולל ארונות מראה ואפילו ארונות בגדים שרמת עיצובם מתקדמת ומעל לממוצע. גם ארונות בגדים אלו יימכרו על בסיס גמר המלאי, ולכן – כל הקודם זוכה.

עסקה במבצע בשגרה

* קניית מספר ארונות בגדים תעניק לכם הנחה סיטונאית.
* קניית ארון ותכולת חדר/סלון קומפלט תעניק לכם הנחה על בסיס רכישה רחבת היקף.
 
כמובן שמבצעים הם לעולם מוגבלים בזמן ולכן חשוב להזדרז ולהיות מהירי החלטה!